Toy Story 3


Fani pary Chudego i Buzza musieli czekać przeszło dziesięć lat na nowe przygody tej dwójki, najnowsza produkcja powstała w wytwórni Pixar. Toy Story wyprodukowany w 1995 roku był pierwszą plenometrażową animacją, która zrealizowana została całkowicie przy pomocy komputerów. Toy Story jest serią bardzo znaną a dwie poprzednie zyskały bardzo wielu zwolenników na całym świecie, prawdopodobnie trzecia część zabawek również okaże się sukcesem.

toyJak donosi blog filmowy www.okgk.org.pl, produkcja ta podbija serca tak dzieci jak i dorosłych. Trzecia część przenosi nas w przyszłość. Właściciel zabawek Andy znany ze wcześniejszych części jest już niemalże dorosły i powoli szykuje się do wyjazdu na studia. Ze względu na swój wiek już od dawna nie bawi się swoimi ulubionymi zabawkami, więc postanawia spakować je i wynieść na strych, gdzie mają czekać na lepsze czasy. Jednak w związku ze zbiegiem okoliczności, Chudy, Buzz i spółka trafiają do przedszkola „Słoneczko”, na początku nawet cieszą się, że znowu dzieciaki będą się nimi bawiły, ale nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji i miejsca, do jakiego trafiły i co ich będzie czekało w najbliższej przyszłości.

Niestety szybko się okazuje, że, przedszkole to nie jest miejscem przyjemne oraz wesołe, przynajmniej nie dla zabawek, które tam się znajdują, a wszystkimi zabawkami rządzi różowy i pachnący truskawkami Tuliś.Teoretycznie patrząc na niego może się wydawać, że jest on milutkim oraz słodziutkim pluszakiem, ale wbrew pozorom jest on szefem zabawkowej „mafii” i bardzo niebezpieczną zabawkę. Głównym problemem jest to że zabawki zostały wrzucone do takiego pomieszczenia gdzie dzieci zupełnie o nie dbają i niszczą je na każdym kroku, dlatego jest to dla naszych zabawkowych przyjaciół wieli problem i walczą z tym jak mogą. Co gorsze starzy mieszkańcy przedszkola mają ochotę podzielić miedzy siebie części z nowo przybyłych zabawek, co ze zrozumiałych względów nie przypada im do gustu.