Odrobina miłości, odrobina magii


Reżyseria: Kunal Kohli
Scenariusz: Kunal Kohli
Aktorzy: Rani Mukherjee
Saif Ali Khan
Rishi Kapoor
Produkcja: Aditya Chopra
Kunal Kohli
Muzyka: Shankar Mahadevan
Ehsaan Khan
Loy Mendonca
Choreografia: Vaibhavi Merchant
Mallu
Pappu
Geeta Kapoor
Rodzaj wydania: WYDANIE DWUPŁYTOWE
Dzwięk: hindi – Dolby Digital 5.1, polski (lektor) – Dolby Digital 5.1

Czas trwania: 02:17:00

Ranbeer Talwar (Saif Ali Khan), jeden z największych krajowych przemysłowców jest samotny. Jego życie zmienia się o 180 stopni, gdy musi zaopiekować się 4 sierotami.
Ma pewne problemy, niestety dzieciaki za nim nie przepadają. W związku z tym nie chcą mieszkać z człowiekiem, który ich nie lubi.
Pewnego dnia sieroty postanawiają pomodlić się do Boga i w modlitwie proszą go o pomoc. Bóg w odpowiedzi zsyła im psotnego, uwielbiającego, ale i sympatycznego Anioła (Rani Mukherjee). Anioł, który przybiera postać niani, ma połączyć dzieci i Ranbeera.
Dodatki: Dodatki (ok. 65 min.): 1. Program „Potrzeba miłości”, 2. Usunięte sceny, 3. Materiały promocyjne, 4. Zwiastun, 5. Dwustronny plakat.
Wyodrobinadawca: Epelpol Entertainment

Wybrane komentarze:

  • Pozazdrościć takiej gry aktorskiej,świetni aktorzy
  • Z początku troche nudny film ale pozniej jest zajebisty…. moim zdaniem warto go kupic bo jest fajny i bardzo milo sie go oglada:)
  • A ja się trochę obawiam tego filmu i nie mogę zdecydować się na zakup. Rani i Saifa bardzo lubię, ale historyjek o aniołach, dzieciach- sierotach nie znoszę. Nie lubię filmów o dzieciach (wyjątek stanowi TZP, które jest arcydziełem i jednym z moich ulubionych), ale obsada zachęca…
    I wydanie bardzo ładne, podoba mi się okładka, zdjęcia też.
    EDYCJA: A jednak mi się podobało, obejrzę go ponownie kiedy będę chciała poprawić sobie humor.
  • Jestem ciekawa filmu.dobrze że dwupłytówka…fajna piosenka bulbula. Edycja: Właśnie obejrzałam TPTM i fajny film troche.przewidywalny ale fajny!